Neden Baytar Tavukculuk?

Baytar Tavukculuk Gıda Paz. Tic. Nak. Ltd. Şti.

Ne kadar hassas olduğunuzu biliyoruz;

Nasıl olmayacaksınız ki; sağlığımız her şeyden önemli. Sağlığımız yerindeyse, ağzımızın tadı da soframızın tadı da yerinde. Sağlığımızı en fazla etkileyen şey de yediklerimiz. Çoluk çocuk, eş dost afiyetle oturduğu sofrasında, yediklerinin de afiyet dolu olmasını istiyor insan. Bundan emin olmak istiyor. Modern çağın evrim geçirmiş besinlerinden hepimiz hem kendimiz hem de çocuklarımız için endişe ediyoruz. Doğayla aramıza başka şeyler girsin istemiyoruz. İşte biz de aynı hassasiyetle sofranızda güvenle ve keyifle baş tacı edebileceğiniz bir lezzet sunuyoruz size.

Yüksek yem maliyetlerini de göze alarak doğal yemlerle beslediğimiz ve stresten, aşırı beslenmeden, kimyasal ilaçlardan, hayvansal gıdalardan koruduğumuz tavuklarımızı, kuru kesim sürecinin bütün gereklerini eksiksiz yerine getirerek mutfağınıza girmeye hazır hale getiriyoruz.
Kuru yolma dahil kesim sürecinin tamamında helal kesim koşullarını eski kuşaklardan kalma bir titizlikle yerine getiriyor, bu sayede tadıyla da sizi eskilerin çok özlediği o eşsiz lezzete kavuşturmuş oluyoruz.

Bütün bunları neden mi yapıyoruz? Biz de sizin gibi aynı hassasiyetlerle yaşıyoruz ve gelecek kuşaklara temiz, güzel, onurlu bir miras bırakmak istiyoruz.